Ohodnoťte nás na ExoGames na Firmy.cz

Odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě

 

                                                                  

                                                      UNIEXCOM Investment Group Czech Republik s.r.o., Zadní 114, 503 03 Holohlavy
                                 IČ: 28812751, tel.: +420608942360, email.: info.uniexcom@email.cz

                                    Formulář pro vrácení zboží ve 14 denní lhůtě   Základní poučení: Odstoupení od smlouvy

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem na některé z našich kamenných prodejen.

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť zákon tuto možnost neuvádí. 

Prosím, uveďte zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu. V případě chybějících částí nebo bude-li viditelně používáno, je prodávající oprávněn snížit částku o náklady spojené s uvedením zboží do původního stavu!!!

Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet nebo složenkou co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět na naše reklamační oddělení (případně než prokážete, že vracené zboží nám již bylo odesláno). Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.

Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy ve 14 denní lhůtě:

- Na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží , které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání

- Na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal (či pečetní fólie)!!!

- Na dodávku sluchátek " špuntů " do uší a jiného zboží jehož další prodej může porušovat hygienické směrnice.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Prosím zde vyplňte:*

  1. Jméno a příjmení:*

  2. Adresa:*

  3. Datum zakoupení zboží:*

  4. Číslo faktury / účtenky:*

  5. Specifikace produktu:*

  6. Důvod vrácení zboží (nepovinné):

     

    Žádám o:*

    a) Výměnu zboží

    b) Vrácení peněz na účet č.: _________________________________

    c) Vrácení peněz poštovní poukázkou na adresu :_______________________________________________


Datum:* _________________________ Podpis:*___________________________

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.   

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Čitelně vypsaný protokol připojte ke zboží spolu s dokladem o koupi, záruční list (pokud byl přiložen u zboží) a vše zašlete na adresu: UNIEXCOM Investment Group Czech Republik s.r.o., Zadní 114, 50303 Holohlavy. 

Informujeme, že nepřijímáme žádné zásilky zasílané na dobírku. Proces řešení reklamací se řídí reklamačním řádem uvedeným na stránkách www.nakupujizde.cz.

 

ZAKOUPENÉ PRODUKTY Z ESHOPU SI MŮŽETE ZDARMA VYZVEDNOUT V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ:
EXOGAMES, NERUDOVA 206/44, 500 02 HRADEC KRÁLOVÉ - PRAŽSKÉ PŘEDMĚSTÍ.
 
 
 

                                                                                                          

Ceny v e-shopu se v mnoha případech mohou lišit proti koncovým cenám na naší prodejně. V případě zájmu o osobní odběr zboží na pobočkách za cenu uvednou v e-shopu je BEZPODMÍNEČNĚ NUTNÉ provést objednávku přes tento e-shop a vyčkat potvrzení o vyřízení objednávky. 
 

© nakupujizde