Ohodnoťte nás na ExoGames na Firmy.cz

O nás


Vítáme Vás na internetových stránkách našeho eshopu www.nakupujizde.cz. Tento eshop je provozován firmou UNIEXCOM - Investment Group Czech Republik s.r.o., která je českou investiční společností s několika obory podnikání. 


V naší nabídce eshopu najdete nové hry pro PC a hrací konzole PS3, PS4, PSP, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Wii. V eshopu najdete i velice oblíbenou sekci „Bazar“, kde najdete použité hry, které jsou určeny pro ty hráče, kterým se nechce investovat tolik peněz do nových her. Tyto použité hry jsou v plně funkčním stavu a samozřejmě je na ně poskytována i záruka funkčnosti.


V případě, že máte nějakou konkrétní poptávku na zboží, které u nás v katalogu nenajdete (hry, konzole nebo příslušenství ke konzolím), tak nás neváhejte kontaktovat na email: info.uniexcom@email.cz a my Vám zpět pošleme naši nabídku.Díky přímému napojení na naše dodavatele jsme schopni většinu her nabídnout za zajímavé ceny na trhu. Pokud tomu tak není, budeme se snažit, dojednat s dodavateli pro vás ještě lepší cenu. Ve spojení s poštovným, které bude jen za cenu nezbytných nákladů za expedici a odeslání zásilky, si myslíme, že dáme možnost všem skupinám hráčů si u nás zakoupit hru, kterou si budou přát.Věříme, že i Vy se brzy stanete jedním z mnoha našich spokojených zákazníků.

Tým nakupujizde.

 

 

ZAKOUPENÉ PRODUKTY Z ESHOPU SI MŮŽETE ZDARMA VYZVEDNOUT V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ:
EXOGAMES, NERUDOVA 206/44, 500 02 HRADEC KRÁLOVÉ - PRAŽSKÉ PŘEDMĚSTÍ.
 
 
 

                                                                                                          

Ceny v e-shopu se v mnoha případech mohou lišit proti koncovým cenám na naší prodejně. V případě zájmu o osobní odběr zboží na pobočkách za cenu uvednou v e-shopu je BEZPODMÍNEČNĚ NUTNÉ provést objednávku přes tento e-shop a vyčkat potvrzení o vyřízení objednávky. 
 

© nakupujizde