!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

                                                                                  
UPOZORNĚNÍ:

VE DNECH 17.8.-25.8. 2017 NEBUDE MOŽNÉ Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ EXPEDOVAT OBJEDNÁVKY. Z TOHOTO DŮVODU VŠECHNY PŘIJATÉ OBJEDNÁVKY BUDOU VYŘÍZENÉ AŽ 28.8. 2017.  OMLOUVÁME SE ZA PŘÍPADNÉ KOMPLIKACE.

V PŘÍPADĚ NĚJAKÉHO DOTAZU VYUŽIJTE NÁŠ EMAIL:
 
info.uniexcom@email.cz.   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

 


Vítáme Vás na internetových stránkách našeho eshopu www.nakupujizde.cz. Tento eshop je provozován firmou UNIEXCOM - Investment Group Czech Republik s.r.o., která je českou investiční společností s několika obory podnikání. 


V naší nabídce eshopu najdete nové hry pro PC a hry pro hrací konzole PS3, PS4, PSP, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Wii. V eshopu najdete i velice oblíbenou sekci „bazar“, kde jsou i hry použité, které jsou určeny pro ty hráče, kterým se nechce investovat tolik peněz do nových her. Tyto použité hry jsou v plně funkčním stavu a samozřejmě je na ně poskytována i záruka funkčnosti.


V případě, že máte nějakou konkrétní poptávku na zboží, které u nás v katalogu nenajdete (hry, konzole nebo příslušenství ke konzolím), tak nás neváhejte kontaktovat na email: info.uniexcom@email.cz a my Vám zpět pošleme naši nabídku.Díky přímému napojení na naše dodavatele jsme schopni většinu her nabídnout za zajímavé ceny na trhu. Pokud tomu tak není, budeme se snažit, dojednat s dodavateli pro vás ještě lepší cenu. Ve spojení s poštovným, které bude jen za cenu nezbytných nákladů za expedici a odeslání zásilky, si myslíme, že dáme možnost všem skupinám hráčů si u nás zakoupit hru, kterou si budou přát.Věříme, že i Vy se brzy stanete jedním z mnoha našich spokojených zákazníků.

Tým nakupujizde.

 
Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Měna
Facebook
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
© nakupujizde