Až do vánoc bude prodejna ExoGames otevřena i v sobotu !!!   Otevírací doba 11 - 16hod. případně dle dohody.   
 
                                                                       

 
 

Spider-Man 3 /SpiderMan 3/ (Bazar/ Wii)

Bazar
 • Výrobce: Activision 
   
 • Kód produktu:PSBZA1018VD
   
 • Dostupnost:Ihned k odeslání
   
 • Záruka:12 měs.
   
 • Cena:385,00 Kč
   
 • BAZAROVÉ ZBOŽÍ !!!
 •  bal 
   
  Spider-Man 3 /SpiderMan 3/ (Bazar/ Wii)
   
   

  BAZAR - POUŽITÉ ZBOŽÍ !!! 

  Spider-Man 3 (Bazar/ Wii):
   

  Spider-Man 3 vychází ze stejnojmenného filmu společnosti Sony Pictures Entertainment’s Columbia Picture. Tak jako ve filmu budou moci hráči zažít akce hrdinného červeně oblečeného Spider-Mana a vůbec poprvé i jeho temnějšího tajemnějšího černě oděného Já.
  Příběh se odehrává ve velkém, dynamickém New York City, přičemž má hráč volnost výběru svých vlastních herních zkušeností během rozmanitých příběhů, které se zčásti zakládají na filmu a z části jsou originálně vytvořené pro hru. Hráč může plnit plně integrované městské mise a získávat odměny včetně zlepšení rychlosti, bojových manévrů a hbitosti. Spider-Manovy bojové schopnosti byli oproti předchozím dílům přepracovány ale účel hry je obdobný - hráči musí chránit město a porazit svého úhlavního nepřítele za použití rozšířených možností vzdušného boje, nových pohybů a dynamických pavučinových lan tím, že budou plnit různé mise i bojovat v hlavních dějových bitvách.


  Co nás čeká? 
  - Vítejte na temné straně: Vůbec poprvé budou moci hráč řídit legendární černé odění, které zesiluje Spider-Manovu sílu, hbitost a odolnost. Budou tak moci ztrestat svého nepřítele novými výbušnými útoky a neuvěřitelnými vylepšeními včetně hrůzostrašných čističů pokojů. Všechna tato síla přichází jako odměna, ovšem v průběhu hry bude ovládání černého Spider-Manova Já těžší a těžší. Bude hráč dost silný, aby provedl hrdinný výběr předtím, než výprava za pomstou obrátí město proti němu?
  - Nechte se obklopit svobodou: Hráč může jít v New York City kamkoli a v jakýkoli okamžik a zamíchat se, do čeho bude chtít a kdykoli bude chtít. Hráči se rozhodují, jak postupovat během hry, a podle toho si vytváří své vlastní cíle. Má Spider-Man následovat spletenec spiknutí, přepnout se do alternativního děje, zahnat kriminální živly, které ohrožují město, nebo prozkoumat rozlehlé vnitřní a podzemní lokace? Rozhoduje hráč.
  - Město je vaším hřištěm: Od vysoko se tyčících mrakodrapů až k rozlehlým novým podzemním kanálům a tunelům metra musí Spider-Man hlídat celý New York. Tři zločinné gangy a různí super darebáci budou soutěžit o hráčovu pozornost – braním rukojmích, krádežemi aut, obtěžováním obyvatel a vytvářením zmatků. Bude Spider-Man schopný ochránit každého?
  - Nenechte město pustnout: Tři zločinné gangy si nárokují městský obvod New York a jejich nároky musí být zlikvidovány. Jak Spider-Man bude dostávát postupně kriminálníky před soud, stupeň zločinnosti v určitých částech města bude klesat a život se zde bude vracet k normálu. Jestliže to Spider-Man dšlat nebude, ulice se ocitnou v chaosu. Tito super gangsteři se totiž nechtějí vzdát bez boje.Jejich pokročilé AI bude obklopovat a chytat Spider-Mana a zločinci budou dělat všechno pro to, aby si znovu zabrali svá území.
  - Všechno byl kung-fu boj: Bojové systémy byly od základů přebudovány, takže nyní umožňují hráčům vykonávat specifické útoky podle barvy oblečení i kombinované řetězce pohybů, které povedou k porazení nepřítele a dokončení výzev a misí. Nové animace a combo pohyby zefektivňují všechny údery, kopnutí i pavučinové útoky.
  - Hojnost super darebáků: Ve hře se objeví dynamické hlavní bitvy proti vedoucím darebákům z filmu i nepřátelským postavám z legendární komikové knihy, přičemž všechny tyto postavy se snaží využít svého okoli, své patolízaly i veškerou škálu destrukcí, k poražení Spider.
  - Jdi, jdi vynáleze: Kromě rychlejšího kývání pavučiny otevírají určité události a prostředí doplňkovou Spider-sílu, kterou mohou hráči kontrolovat. Použií Spider-Manovy pavučinové schopnosti mohou hráči chytit padající předměty včetně lidí a sutě, spoutat rizika jako např. rozbité vlakové koleje nebo zatarasené dveře a dokonce střílet prakem z vrcholků budov.
  - Spider-Man se vyvíjí: Až hráči zvládnou Spider-Manovu sílu pomocí vlastního vývoje a dokončením misí a výzev, Spider-Manovy schopnosti včetně zlepšených pavučinových pohybů, houpacích schopností a udivujících bitevních combo pohybů se také zvětší.


  Stav:   
  Obsah balení - krabička, manuál ?, disk (stav disku - ?).  

  100% záruka na funkčnost hry!!!
  Pokud hra obsahuje on line kódy apod., tak ty mohou být již použity! (Jedná se o případný nějaký bonus, který byl přidaný ke hře pro stažení z internetu, či hraní on-line, který nemá vliv na funkčnost disku).
     Minimální konfigurace: 
  Konzole Nintendo Wii

  Věková kategorie: 12+
  Lokalizace: EN 


   

   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   

  Ostatní produkty v této kategorii

   
  VŠECHNY ZAKOUPENÉ PRODUKTY Z ESHOPU SI MŮŽETE ZDARMA VYZVEDNOUT V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ: EXOGAMES, NERUDOVA 206/44, 500 02 HRADEC KRÁLOVÉ - PRAŽSKÉ PŘEDMĚSTÍ. NA PRODEJNĚ NELZE PLATIT KARTOU!!!   
                                                                                                         

  Ceny v e-shopu se v mnoha případech mohou lišit proti koncovým cenám na naší prodejně. V případě zájmu o osobní odběr zboží na pobočkách za cenu uvednou v e-shopu je BEZPODMÍNEČNĚ NUTNÉ provést objednávku přes tento e-shop a vyčkat potvrzení o vyřízení objednávky.   Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. 

  0
  Měna
   
   
  © nakupujizde
  « Předchozí
  Následující »